Zmiany w cenniku Fabii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Biały1
    Drive
    • 2012
    • 60
    • Octavia I combi (1U5)
    • AZJ 2.0 MPI 115 KM

    Zmiany w cenniku Fabii

    Tomasz73, problem masz tylko ze wskaźnikiem paliwa? Czy inne zegary też wariują? Jeżeli tylko paliwo, to nie muszą być luty. A co do kompa. Przyjedź w piątek na spota, to się podepniesz i zobaczymy co "w trawie piszczy" :wink:
  • grzesk
    Rider
    • 2010
    • 296

    #2
    Zmiany w cenniku Fabii

    Witam,

    Dziś na stronie Skody zauważyłem, że pojawił się nowy cennik Fabii. Wygląda na to, że to już cennik nowego roku modelowego. Poniżej podaje zmiany jakie znalazłem tak na szybko i jakie pojawiły się względem poprzedniego cennika:

    - ceny w górę (nie analizowałem wszystkich kombinacji ale ta wersja co by mnie interesowała podrożała o 500 zł),
    - ESP jest teraz w standardzie we wszystkich opcjach wyposażenia (to mi się podoba :-) ),
    - pojawił się nowy kolor BlueSky niemetalizowany za 1000 zl (w cenniku razem z żółtym),
    - nie ma już pakietu Winter,
    - w pakiecie Mixx obręcze LINE zostały zmienione na nowy wzór ROTARE 15",
    - Hak holowniczy z 1300 zł podrożał do 1800 zł (mnie ta pozycja interesuje i jednocześnie zasmuciła ta podwyżka),
    - pojawiły się Pakiety Black I (reflektory przednie (projekcyjne) z czarnym wnętrzem oraz reflektory przeciwmgielne z czarnym wnętrzem) i II (reflektory przednie (projekcyjne) z czarnym wnętrzem oraz reflektory przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów, z czarnym wnętrzem),
    - do AMUNDSEN+ w wersji Elegance można zamówić DAB,
    - listwy boczne od teraz w Ambition i Elegance za 150 zł a nie w standardzie jak wcześniej (Brrrr....)
    - stalowe koło zapasowe z 150 zł podrożało na 300 zł (Brrrr....)
    - aluminiowe koło zapasowe z 600 zł podrożało na 900 zł (tego nie planowałem brać ale niemiło).

    Ciekawe co wymyślą w innych modelach....

    Pozdrawiam
    SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

    SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM

    Komentarz

    • marlej108
      RS
      S_OCP Member
      • 2006
      • 4976
      • Octavia III (5E3)
      • CJZB 1.2 TSI 86 KM

      #3
      brawo Grzesk ponownie za czujnosc :-)

      ps. no wlasnie mnie ciekawi co im odbilo z ta cena kola zapasowego? W Superbie po FL w nowym cenniku te nieszczesne kolo podrozalo do.... 400 zl.
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz

      • Marek__82
        Rider
        • 2013
        • 262

        #4
        Gdzie ten nowy kolor i te nowe felgi? Ja nic nie widzę żeby coś się zmieniło ....
        Aaaa, na razie tylko w cenniku to jest, nie w konfiguratorze :]

        Komentarz

        • grzesk
          Rider
          • 2010
          • 296

          #5
          Pojawił się nowy cennik więc jak poprzednio robię analizę względem ostatniego cennika z 25 maja 2013 r.:

          - w Active Plus i Fresh pojawiła się możliwość zakupu za 100 zł chromowanej obwódki atrapy chłodnicy;
          - w Active Plus i Fresh pojawiła się Tapicerka foteli Błękit Fresh / Szary Fresh za 150 zł.

          Więcej zmian nie znalazłem, no chyba, że coś w indeksach na dole jest zmienionego ale tam nie zaglądałem.
          SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

          SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM

          Komentarz

          • bohen
            L&K
            • 2009
            • 1260
            • Audi
            • CCZA 2.0 TSI RS 200 KM

            #6
            grzesk, tu masz wykaz zmian wraz ze zdjęciami

            Komentarz

            • grzesk
              Rider
              • 2010
              • 296

              #7
              Zamieszczone przez bohen
              grzesk, tu masz wykaz zmian wraz ze zdjęciami
              https://dl.dropboxusercontent.com/u/...IP_30_2013.pdf
              Dzięki
              Znam ten plik, wczoraj go znalazłem i wrzuciłem w temacie o Rapidzie
              Ale jeszcze raz dzięki
              SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

              SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM

              Komentarz

              Pracuję...